Futbol

Amaan pırt. Ne bu abartı yahu. Hiç bir zaman futbol’a ilgi duymadım. Hiç “Lan o maç var,bu maç var izleyelim! İdda oynayalım.” falan da demedim.

Hatta İdda nasıl oynanır onu da bilmiyorum yani. Saçma abi, millet sürekli para yatırıyor kırk yılın başında bir 50tl kazanıyor sonra “Lan ben İdda’dan 50tl kazandım.” oluyor. Abi yatırdıklarını çıkarmışsın işte abartacak bir şey yok. Fazla sevinme. 😀

İyi ki bir maç oldu artık bütün gün bunun hakkında tweet atarlar dostlarımız. Hani güzel olabiliyor maça gitmek beraber eğlenmek enerji atmak ama bilmiyorum yani, konser falan daha mantıklı sanki. Maçta sürekli birileri birilerinin anasına sövüyor, kimse rahat durmuyor ki 😀 Hani kazanan tarafın taraftarları ne kazanıyor onu da anlamıyorum.

Sonra bunun bir de muhabbet aşaması var maçtan bir hafta önce başlar, maçtan bir hafta sonraya kadar gider. İşte bizde o var sizde şu var, bu sakat şu sakar. Valla maçı kaybeden adam da kazanan adamda hiç bakmıyor parasını alıyor. Umrunda mı Dünya? 😀 Siz burada boş boş çenenizi yorun. Yani zamanını böyle şeylerden bahsetmek için harcayan insanlara acıyorum gerçekten. Bir de takımlarını nasıl savunuyorlar, kavga ediyorlar falan. Değmez. Cidden. Şuna bak yahu. Rezalet, acıyorum insanlarımıza.

Sosyal ol! Paylaş :

    4 thoughts on “Futbol

    1. Bende iddia oynuyorum:@ ayrıca bu sıkıcı dünya da insanlara heyecan da lazım..tmm tabiki konser, tiyatro.. vb etkinlikler de çok eğlenceli ama bunun heyecanı bir başka:D muhabbeti de güzel oluyor tavsiye ederim:D birlikte çok kupon yapacağız yazı bekliyorum haberin olsun;)

    2. Amaç para kazanmak değil o heyecanı yaşamak:D loto bende oynamam ama iddia farklı..benimle iddialaşma oynamam diye:D

    Leave a Reply