Seks üzerine

Son zamanlarda insanların hayatı cinsellik üzerine kurulmuş. Hatta bir çoğunuz başlıkta “seks” yazdığı için bu yazıyı okumaya niyetlendiniz. Herkes bunun üzerinden düşünüyor. Sadece erkekler de değil kadınlar da aynı durumda. Eskisi gibi normal, sevyeli ve ağırdan alınan ilişkiler gibi değil hiç bir ilişki.

Müzik her zaman hayatın bir parçası olmuştur.(Büyücülük sanıldığı zamanlarda bile!) Her zaman yaşanan dönem hakkında tarihçilere kaynak olmuştur. Zaten eski müzik ile şimdiki müzik arasında dağlar kadar fark olduğunu hepimiz görebiliriz.

Eski ve çok güzel bir şarkı. Gayet masum geliyor kulağa. Şimdiki şarkılara bakın bir de ne açarsak içinde seks geçiyor. Sözlerinde olmasa bile klibinde kesin bir gönderme çıkıyor. Alın bir de bu şarkıya bakın:

Sexy Bitch (feat. Akon) by David Guetta on Grooveshark

Nasıl bir evrimdir nasıl bir şeydir bu anlamadım. İnsanlar eskiden “aşk” dediklerinde “aşk”ı kastederlerdi. Şimdi ise “Aşk” diyince “seks”i kastediyorlar. Karşıdaki için de sorun olmuyor çünkü o da öyle algılıyor.

Sonra bir de isyan ediyorlar “Kadınlar cinsel obje oldu!” diye. Olur tabi. Yavaş yavaş erkekler de olmaya başladı zaten. Bir de bu isyankârların Hristiyan düşmanı versiyonları var. “Hep o gavur icatları bizim ülkemizi böyle yaptı! G-string’miş. Nerden çıkardınız başımıza saçma sapan şeyleri. Amerika’nın oyunlar hep bunlar.” Zaten sonuna Amerika’nın oyunları eklenmezse olmaz o cümle, yarım kalır.

Victoria’s Secret gibi seksi ürünler üreten giyim firmaları nasıl kazanırdı yoksa. Avon gibi kozmetik firmaları kadınların vücutlarını daha güzel pardon “güzel” diyen kalmadı pek artık, daha seksi göstermek için “gerekli” ürünleri satarak kazanıyorlar.Parfümler, ayakkabılar, çoraplar bile aynı. Düşünün daha neler bulacaksınız…

Eskiden insanlar arkadaş olmak için bile arkadaşlık teklif ederdi. Ciddi ciddi arkadaşlık teklifi diye bir şey vardı ya. Giderdin elin titreyerek “Arkadaş olabilir miyiz?” derdin. Şimdi öyle mi git telefonu uzat hiç bir şey demeden numarasını girer kız.

Böyle ilişkiden olan evlilik de boka sarar tabi. Boşuna boşanmıyor şimdikiler. İnsanlar hayatlarını daha güzel şeyler üzerine kursalar daha sağlam temelleri olmaz mı? Ressam ol resim için, müzisyen ol müzik için, yazar ol edebiyat için YAŞA. Ama adam gibi mutlu yaşa. Aç kal, açıkta kal yine de mutlu olacaksın.

Baksanıza bu yazıyı yazarken bile karşılaştığım video:

İki Kişiyle Yapılan Bir Şey – Seks paylaşan: cezmikalorifer

Bu nasıl bir şeydir, nasıl bir programdır. Medenileşmenin bu kadarı(!) Ulan ülkede hala evrimin gerçekliğini kabul etmeyenler var. Biz anca bu yönden medenileşiriz. Mehmet Ali Erbil’i de hiç sevmem zaten. Sevyesiz herifin tekiydi her zaman.

Artık kadınlar için normal pantolonlar yok mesela hep daracık. Topuklar bir karış. Ve bunların hepsi de sağlık için zararlı şeyler. Ne gerek var ayağını büküyorsun saçma ayakkabının içinde. Kendin olsana. Normal halinle seni seven birisi gelirse işte o içten seviyordur. Makyajlı halinle gerçek aşkı arıyorsun bir de. Lan önce sen gerçek yüzünü göster, boyasız olanı…

Aaah ah. Durun bakalım nereye gidiyoruz.

Sosyal ol! Paylaş :

    1 thought on “Seks üzerine

    Leave a Reply